riv napisał(a):

|
Naprawdę zauważyłeś tylko to w jego występie w tym spotkaniu? Bo jak dla mnie mimo 'leżenia poza murawą' był jednym z naszych lepszych piłkarzy w meczu z Lechią. Efektywny w odbiorze (jak na poziom Wisły w tym meczu) a i podać coś potrafił.
|
A nawet jak źle podał, to potrafił przebiec 30 metrów i odzyskać piłkę, czego nie potrafi jeden taki, którego nazwiska nie wymienię, bo mnie Małecki na drugą stronę Błoń wyśle...