Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13155
Stary 28.08.2011, 18:41
riv napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę zauważyłeś tylko to w jego występie w tym spotkaniu? Bo jak dla mnie mimo 'leżenia poza murawą' był jednym z naszych lepszych piłkarzy w meczu z Lechią. Efektywny w odbiorze (jak na poziom Wisły w tym meczu) a i podać coś potrafił.
A nawet jak źle podał, to potrafił przebiec 30 metrów i odzyskać piłkę, czego nie potrafi jeden taki, którego nazwiska nie wymienię, bo mnie Małecki na drugą stronę Błoń wyśle...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując