riv napisał(a):

|
Naprawdę zauważyłeś tylko to w jego występie w tym spotkaniu? Bo jak dla mnie mimo 'leżenia poza murawą' był jednym z naszych lepszych piłkarzy w meczu z Lechią. Efektywny w odbiorze (jak na poziom Wisły w tym meczu) a i podać coś potrafił.
|
Tak prawdę powiedziawszy nie mam jeszcze na jego temat wyrobionego zdania. Widzę dużo chaosu, mocny strzał. Wyżej cenie Wilka. Wali na dzień dzisiejszy od niego bumelką, oraz brakiem spokoju w grze(wolny w Nikozji).
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.