MatMario napisał(a):

|
HAHAHA szczególnie dobre walory ma w leżeniu poza murawą jak idzie akcja i tracimy gola. Jest niesamowicie efektywny w tym elemencie gry. Prawie jak Dudka w meczu LE.
|
Naprawdę zauważyłeś tylko to w jego występie w tym spotkaniu? Bo jak dla mnie mimo 'leżenia poza murawą' był jednym z naszych lepszych piłkarzy w meczu z Lechią. Efektywny w odbiorze (jak na poziom Wisły w tym meczu) a i podać coś potrafił.