Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4664
Stary 28.08.2011, 18:10
Mnie najbardziej martwi brak stylu. W ofensywie drużyna Maaskanta bazuje jedynie na indywidualnych popisach bądź ewentualnie jakiejś dwójkowej akcji (rzadziej). Stałe fragmenty w naszym wykonaniu są cały czas kiepskie. Niestety ale obawiam się, że na wyjeździe z Amiką znów zagramy bardzo defensywnie i stracimy kolejne punkty. Niepokoi mnie brak postępów w grze drużyny. Trener mówił, że ma szeroką i silną kadrę ale jak na razie nie przekłada się to na jakość gry. Mam nadzieję, że się mylę i w Poznaniu zobaczymy inną Wisłę.
Odpowiedz cytując