gosc2332 napisał(a):

|
Ważniejsze jest co się stało przez rząd a nie za rządów jakieś partii, tak jak Giertych wypunktował Kurskiemu jak to było za rządów PiS, gdzie Kursi przypisywał rządowi PiS coś co nie stało się dzięki PiS, mnie to bawi jak się mówi za rządów, za rządów, ważne jest to co się stało dzięki rządowi, z Twojego rozumowania za II wojnę światową jest winny rząd który wtedy rządził, bo to się za ich rządów...
|
Jakieś konkrety a'propo wypunktowania Kurskiego przez Giertycha znasz, czy po prostu wiesz, że "gdzieś dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele"
A teraz wróćmy do obecnych rządów, czy może bezrządu zajmującego się doskonale (prawie doskonale) PR-em posiadacza Toli, który chcąc się pochwalić jak błyskawicznie działa rząd wybrał się wraz z dziennikarzami miesiąc kataklizmie jaki się wydarzył (trąba powietrzna) do... wsi leżącej po sąsiedzku poszkodowanej gminy. Dokładniej pisząc do wsi w której w jednym z domów został bodajże zerwany dach. Wieś ta była jedynie w sąsiedztwie gminy, która została najbardziej dotknięta tymże kataklizmem. Jednak tym razem ustawka się nie udała, przez jednego upartego rolnika. Resztę obejrzyjcie sami.
http://wpolityce.pl/wideo/13693-stan...mierze-jak-zyc