Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
lukas63
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
13141
28.08.2011, 16:31
Mam takie pytanie: jest u nas jakiś gracz, który potrafi dośrodkować normalną piłkę z rożnego? a jeżeli nie ma to dlaczego do tej pory nikt tego się nie nauczył?
lukas63
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas63
Znajdź inne posty napisane przez lukas63