Temat
:
[5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
lukas63
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
346
28.08.2011, 16:22
Mi powoli ta Wisła przypomina Wisłę Skorzy - defensywny styl, brak gry z klepki ....
lukas63
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas63
Znajdź inne posty napisane przez lukas63