|
Ktoś tu napisał niedawno, że jeśli ktoś uważa, że jeśli Śląsk, Legia i Lech będą tracić punkty tak jak w zeszłym sezonie to nie zna się na piłce... Coś czuję, że podobnie jak w zeszłym sezonie, buki zbiją niezłą kasę dzięki "ekspertom" stawiających na naszą ekstraklasę. Widzew podobnie jak przed tygodniem utwierdza mnie w przekonaniu, że mimo letnich osłabień może być czarnym koniem tych rozgrywek podobnie jak Górnik.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|