dynek.pl napisał(a):

|
Ogólnie to gwizdy należały sie przede wszystkim trenerowi za wspaniale przygotowanie zespolu do sezonu, a w zamiantego doczekalismy sie skandowania jego imienia i nazwiska. Dziwne to.
|
Jeśli uznamy że wyeliminowanie Litexu nic nie znaczy i że to leszcze , oraz to że te dwa ostatnie mecze pokazują wszystko o Wisle w tym sezonie ... Ja tak nie zakładam , przynajmnie nie z góry .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."