Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13136
Stary 28.08.2011, 15:46
Cieszę się ,że klub szybko zareagował po skandalicznych wypowiedziach Małeckiego. Mam nadzieję ,że zostanie przykładnie ukarany. Podsumowując Patryk powinien być wdzięczny nawet jak kibice gwiżdżą i wyrażają się z dezaprobatą o grze. Przynajmniej przyszli i zapłacili. Następnym razem mogą zostać w domach a kasa w ich kieszeniach.

PS. Stara maksyma mówi - "Dobry dyplomata skrupulatnie powinien zaplanować nie to co chce powiedzieć ale to co trzeba przemilczeć"... Małeckiemu brakło obycia, dyplomacji i wyrafinowania.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 28.08.2011 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując