Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
pasjonat
Member
Od: 08.2010
Offline
#
13134
28.08.2011, 15:39
O ile ja byłem na meczu (a byłem i to jako piknik na wschodniej) to gwizdów-przynajmniej w okolicy lóż nie słyszałem, aczkolwiek przesadnego aplauzu również. No ale na wiwaty to Patryk akurat wczoraj nie bardzo zasłużył.
pasjonat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pasjonat
Znajdź inne posty napisane przez pasjonat