Wyświetl pojedynczy post
pasjonat
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13134
Stary 28.08.2011, 15:39
O ile ja byłem na meczu (a byłem i to jako piknik na wschodniej) to gwizdów-przynajmniej w okolicy lóż nie słyszałem, aczkolwiek przesadnego aplauzu również. No ale na wiwaty to Patryk akurat wczoraj nie bardzo zasłużył.
Odpowiedz cytując