|
Prawda jest taka że styl Wisły nie zmienił się kompletnie od poprzedniego sezonu który wygraliśmy tylko dzięki temu że liga była mega słaba w tym myślę że 3-5 miejsce to wszystko na co będzie nas stać.Wybaczcie ale nie podoba mi się ta Wisła Maaskanta właściwie oprócz kilku meczy to reszta usypiała na maksa.Gra na 1:0 i bronienie się przez resztę spotkania.
|