|
Widze ze od momentu zerwania rozmow na temat kontraktu Patryk robi syf w Wisle wypowiadajac sie na temat kibicow i grajac totalny piach. Dziwne ze unez i Melikson ktorzy nie sa Wislakami(graja od niedawna) płakali na murawie a Malecki jakdyby nic dawal wywiady mowiac ze "takie jest zycie" , jak nic chce odejść z Wisły !!!
|