Proud napisał(a):

Chyba zasuniętym
Dobra, wiem o co chodzi.
Naprawdę efektownie to wygląda.
|
Pewnie rzecz gustu. Dla mnie osobiście, ten obiekt ociera się o plagiat. W kontekście bukaresztańskiego [Właśnie powstał i odbędzie się tam Finał LE]. Polski jest jednak droższy i gorzej wyposażony:
http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...nal/index.html
Gdyby jeszcze coś podobnego powstało w Bułgarii i Rosji, to sytuacja przypominać mi będzie budowle "pałacokulturowopodobne" [a właściwie "łomonosowopodobne"] w krajach podbitych przez Sowiety.
------
Już wolę stadion wiślacki, bo on jest nie do podrobienia
