Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2480
Stary 28.08.2011, 14:35
Proud napisał(a):Wyświetl post
Chyba zasuniętym

Dobra, wiem o co chodzi.

Naprawdę efektownie to wygląda.

Pewnie rzecz gustu. Dla mnie osobiście, ten obiekt ociera się o plagiat. W kontekście bukaresztańskiego [Właśnie powstał i odbędzie się tam Finał LE]. Polski jest jednak droższy i gorzej wyposażony:

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...nal/index.html

Gdyby jeszcze coś podobnego powstało w Bułgarii i Rosji, to sytuacja przypominać mi będzie budowle "pałacokulturowopodobne" [a właściwie "łomonosowopodobne"] w krajach podbitych przez Sowiety.


------
Już wolę stadion wiślacki, bo on jest nie do podrobienia
Ostatnio edytowane przez yarow : 28.08.2011 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując