Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4660
Stary 28.08.2011, 14:23
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jest Wisła, tu liczy się wynik i nie ma czasu na wpuszczanie leszcza w nadziei, że w końcu przestanie się kopać po czole. Zwłaszcza, że ewidentnie brakuje mu charakteru do walki. Nunez i Wilk przynajmniej coś dają drużynie, a Łukasz w obronie nie powalczy (bo to primabalerina), w ofensywie prochu nie wymyśli - jeżeli on ma być naszą ostatnią nadzieją to znaczy, że sezon trzeba spisać na straty.

Garguła jest mierny, udowadnia to kolejnymi występami. Proponuję przestać żyć przeszłością.
Może to jest Wisła i nie ma w niej czasu na odbudowywanie się jak to mówił kiedyś Brożek w wywiadzie, ale trzeba coś zrobić z tą drużyną, bo każdy chyba widzi że w pomocy mamy jednego zawodnika który sensownie gra do przodu - Maora. Pozostali, czy to Wilk czy Sobol to są piłkarze defensywni którzy mają może serce do walki ale nie mają techniki ani szybkości, a jak się przyjmuje niedokładnie piłkę, czy ma problemy z grą na jeden kontakt to nawet w ekstraklasie nic nie zrobimy.
Dodając do tego Nuneza który dopiero uczy się grać na swojej pozycji oraz dwóch chaotycznych skrzydłowych Małego i Iljeva, którym wyjdzie jedna akcja na mecz to naprawdę w pomocy jest mizeria. Tonący brzytwy się chwyta i można spróbować tego Gargułę czy nawet Bruda, żeby ta pomoc coś się ruzruszała.
Przecież widziałeś mecze z APOELEM gdzie Cypryjczycy mieli cały czas piłkę, a nasi gonili za nią jak dzieci we mgle. Co z tego że Wilk czy Sobol są waleczni, do tego trzeba też mieć UMIEJĘTNOŚCI.
Odpowiedz cytując