A mnie dziwi jeszcze jedno. Wymagacie od Małeckiego, na niego gwiżdżecie. Gwiżdżcie może na Palicjia, Gargułe, Bitona, Genkova, Nuneza, Kirma, Diaza, Ilieva, Maskanta, Basałaja. Wczoraj wszyscy do tej pyty jaką widzieliśmy przyłożyli swoje 3 grosze. A kontrakty mają większe. Więc im płacicie więcej ze swoich biletów, karnetów, kiełbas, wiec i więcej od nich wymagajcie.
