Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13111
Stary 28.08.2011, 14:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Co rozumiesz przez krytykę? Wyzywanie piłkarzy od chujów takich i owakich podczas meczów? Przeszkadzanie gwizdami własnemu bramkarzowi? Gwizdanie po zakończeniu meczu, bo piłkarzom zabrakło umiejętności żeby wygrać?

To nie jest krytyka, tylko wieśniactwo. Krytyka nie polega na ubliżaniu ani wyszydzaniu. Krytyka wymaga argumentów. Krytyka jest na przeciwnym biegunie od tego, co robią niektóre małpiatki rzucające fekaliami podczas meczu.
Gwizdanie jest wieśniactwem

Pozwólmy grajkom na wszystko. Na grę bez ambicji, lekceważenie Kibiców, olewanie....Dinamo, Karabach, Levadia..."nic się nie stało..." ? Stało sie, stało. Ja nie gwizdałem gwoli jasności.
Nie uważasz, że jednym z elementów fanatyzmu jest dbanie i troska o Klub?
Troska wyrażana choćby brakiem akceptacji do boiskowej apatii?

Czy jak matka widzi złe postępowanie dziecka, ma prawo do reprymendy ?. A może ma głaska\ć po głowie za każda jedynkę przynoszoną ze szkoły
Dziecko ma prawo do jedynki...ale jeśli dostanie ich kilka z rzędu a jeszcze w domu otwiera dziób, to w ruch powinien iść pasek...
Odpowiedz cytując