prezes85 napisał(a):

|
Przecież to nie było gwizdanie (osobiscie tego nie robiłem) czy niezadowolenie za osiągnięty wynik. To chodziło o brak jakiegokolwiek przejawu zaangażowania.
|
To co to było jak nie gwizdanie?przygłuchawy chyba sie robie a calkiem młody jestem.A wymienianie kto sie starał kto sie nie starał.Wogole trzeba bylo krzyczeć że teraz uwaga uwaga Sergiey sie starał to bijemy mu brawo,a teraz Diaz który grał kaszane to dawac gwizdac.Wisła mimo mieszanki jaka jest w zespole tym zespołem jest i przegrywaja wszyscy bo to ze Pareiko i Sobol grali ok nie doda nam punktów.Dla mnie niepotrzebne zachowanie i jednej(Małecki) i drugiej strony(E).