Temat
:
Imię dla dziewczynki.
Wyświetl pojedynczy post
Tabor1906
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
88
28.08.2011, 14:11
Oliwka - piękne imię, niestety zbyt popularne się robi... Ewelina i Madzia oraz Mariola też ładnie brzmią.
AVE
WISŁA!
Tabor1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tabor1906
Znajdź inne posty napisane przez Tabor1906