Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13100
Stary 28.08.2011, 13:59
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
To za co chwaleni są kibice Wisły przez dziennikarzy i ludzi mediów, czy innych piłkarzy to ich wierność i to, że są z drużyną na dobre i na złe- ZAWSZE.Ale sektor E jak zwykle musi zjebać.
Pogadajcie sobie z Kosowskim, Żurawskim czy Szymkowiakiem.Czy fajnie im się grało przy lini od strony dawnego A i B gdy słyszeli od starych dziadów, lecące w nich w nich kurvy i chvje, gdy źle kopneli piłkę.
Usprawiedliwiajcie się dalej.

Czyli wierność i fanatyzm wyklucz krytykę?
Odpowiedz cytując