|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
|
|
prezes85 napisał(a): 
On chce żeby każdy mógł przyjść na stadion z drugą połową i dzieckiem i obejrzeć mecz,
a nie bać się o nich że jakieś pijane bydło zrobi im krzywdę.
Dorośnij człowieku.
|
Rany boskie...
By żyło się lepiej...
|
|