Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13097
Stary 28.08.2011, 13:52
Narzekacie na frekwencje. A jak ona ma się zwiększać jak na C siedzą takie pajace typu KOALIK, które gardzą każdym innym kibicem, tylko dlatego, że nie siedzi we młynie?! Wkleja taki jeden z drugim do podpisu HANIEBNĄ wypowiedź piłkarza i jeszcze mu brawo bije. A potem narzeka, że tylko sektor C pełny. WSZYSCY JESTEŚMY KIBICAMI WISŁY, czy piknik wcinający kiełbasę czy wielki 'hools' z C, a jeżeli jakiś Wiślak gardzi innym Wiślakiem za inny styl kibicowania to parafrazując Małeckiego niech wyp*erdala na Kałuży! Gdybym był telewizyjnym kibicem - targetem, który nasz marketing chce przyciągnąć na stadion, to bym się w tym momencie 3 razy zastanowił, bo po co chodzić gdzieś, gdzie zawodnicy mnie nie chcą a inni kibice mną gardzą?

Odpowiedz cytując