|
W tym momencie Diaz to strasznie słabo gra na lewej obronie ale z oceną piłkarzy zamierzam wstrzymać się do przerwy ziomwej dopiero wtedy będziemy wiedzieć jakich wzomcnien będziemy potrzebowali w 100%.
Ale myśle że już w meczu z Lechem Jovanovic powinien zagrać na PO a na lewej Paljić.
W przyszłych poczynaniach transferowych powinniśmy poszukać piłkarzy w Lidze Holenderskiej , Portugalskiej , pochłonientej w kryzysue Greckiej , 2 lidze Hiszpańskiej dużo by jeszcze mówić bo na dzień dziesiejszy potrzebujemy piłkarzy szybszych i lepszych technicznie ale może dobrego trenera od przygotowania fizycznego.
|