pawelo84 napisał(a):

|
Na pewno dojdzie do formy grzejąc non stop ławę ... Łukasz nie miał od roku kontuzji, teraz wcale nie jest z nim tak najgorzej, co pokazał chociażby w meczu z Zagłębiem. Zamiast grać jakimś dziwnym ustawieniem w środku pomocy, na miejscu Roberta dałbym mu kilka meczy szansy.
|
Swoją formę pokazał w meczach z Podbeskidziem i Koroną.