|
Trzeba wiedzieć co mówić i kiedy trzymać zamkniętą gębę , kibice nie miej irytują piłkarzy, niż piłkarze kibiców . Założę się że często was przeklinają , ja uważam osobiście że piłkarze zazwyczaj są dojrzalsi od ogółu kibiców , tyle że oni są na celowniku i pod odstrzałem , zaś wy w kupie bez odpowiedzialności możecie ujadać .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|