Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4654
Stary 28.08.2011, 13:47
Manson33 napisał(a):Wyświetl post
Dużo lepszy był od niego Garguła, który potrafił zagrać do przodu, strzelić z dystansu i był dobry technicznie.

To tak gwoli ścisłości.

Teraz to raczej replay z Dawidowskiego niestety i trener też to widzi.
Na pewno dojdzie do formy grzejąc non stop ławę ... Łukasz nie miał od roku kontuzji, teraz wcale nie jest z nim tak najgorzej, co pokazał chociażby w meczu z Zagłębiem. Zamiast grać jakimś dziwnym ustawieniem w środku pomocy, na miejscu Roberta dałbym mu kilka meczy szansy.
Rok temu zdarzały mu się dobre mecze chociażby z Górniekiem, Legią, teraz przepracował cały okres przygotowawczy. Wcale nie musi być z nim źle.
Odpowiedz cytując