prezes85 napisał(a):

On chce żeby każdy mógł przyjść na stadion z drugą połową i dzieckiem i obejrzeć mecz,
a nie bać się o nich że jakieś pijane bydło zrobi im krzywdę.
Dorośnij człowieku.
|
A ty mnej czytaj gazety wyborczej człowieku.
Jeśli jesteś inteligentny, to poczytaj sobie statystki , ile było rozrób w przeciągu iluś tam lat.O dziwo przeanalizujesz, że ....a z roku na rok jest coraz mniej, ale to nie dzięki Tuskowi, a ekstraklasie SA.
Przy okazji.Kiedy komuś na stadionie cokolwiek się stało? Kiedy "Pijane bydło" cokolwiek komuś zrobiło?
Przecież to ten Tusk chce wprowadzić piwa na stadiony.Nie zalatuje hipokryzją?Przeciez w miejscach publicznych nie mozna pić piwa.Przed stadionem dostaniesz 100 a na stadionie kupisz za jedyne 10 zł 0,4 sikacza.
Dziecko więcej nasłucha sie w tv wulgaryzmów niż na stadionie.Poza tym stadion to nie ....a teatr.
Zobacz sobie w premier league jak tam się dopiero klnie.