Temat
:
[5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline
#
341
28.08.2011, 13:44
oświadczenie klubu ws. Małeckiego. Ciekaw jestem kary, która ewentualnie na niego czeka... może wystarczyłoby nie udzielanie wywiadów?
http://tsw.com.pl/news/Oswiadczenie-...aleckiego-1322
ardem99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardem99
Znajdź inne posty napisane przez ardem99