|
Dziwna sprawa...nie rozmawiajmy o piknikach, fanatykach czy ultrasach, ale o tym, ze taki mierny kopacz, jak Malecki nie powinien wypowiadac sie o innych i to w takim tonie. Niech zacznie od siebie i swojej kompromitujacej postawy na boisku.
P.S - Gwizdy sa na kazdym stadionie na swiecie, a dlaczego? Bo jesli kibice widza, ze pilkarze(u nas kopacze) tacy, jak Patryczek olewaja swoj zawod, olewaja swoj klub fatalna postawa i nie wykazuja za grosz ambicji...w ten sposob wyrazaja swoja dezaprobate. Mozna przegrywac, ale dajac z siebie wszystko.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 28.08.2011 o godz. 13:45.
|