Wyświetl pojedynczy post
sancho
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13089
Stary 28.08.2011, 13:42
A ja mam pytanie?
Ilu fanatyków z C wybierze sie na puchar z Flotą. Bo jakos mam wrażenie że spotkam te same mordki co zawsze.
Fanatyzm to nie tylko mecze u siebie, i darcie mordy.
dziekuje
Odpowiedz cytując