Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
sancho
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
13089
28.08.2011, 13:42
A ja mam pytanie?
Ilu fanatyków z C wybierze sie na puchar z Flotą. Bo jakos mam wrażenie że spotkam te same mordki co zawsze.
Fanatyzm to nie tylko mecze u siebie, i darcie mordy.
dziekuje
sancho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sancho
Znajdź inne posty napisane przez sancho