Mały się popisał

gwizdy były zasłużone i na każdym stadionie na świecie kibice by tak postępowali,gwizdy nie są odwrotem kibiców od klubu a chęcią pokazania że piłkarze w tym klubie muszą dać z siebie coś więcej niż chęci
Głaskać naszych kopaczy nie ma prawa,a gwizdy były moim zdaniem na miejscu