Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13083
Stary 28.08.2011, 13:37
lukas63 napisał(a):Wyświetl post
A kiedy Małecki przeprosi?
Mam nadzieję, że w ogóle.
Jeżeli ktoś jest na tyle sfrustrowany i zakompleksiony, że potrzebuje takich wymuszonych przeprosin żeby podratować zranione ego... Cóż, polecam terapię

Zebrało się Patrykowi na szczerość, kiedy się ten chłopak nauczy Mógłby być idolem wszystkich lanserów i pikników, gdyby tylko zachowywał się jak np. Pajlić. Spokojnie, nie piszę tutaj o lizaniu sutków
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.08.2011 o godz. 13:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując