Mocny napisał(a):

chyba ty slabo ogarniasz ten temat
juz rok temu gdy padl oficjalny komunikat , ze zagramy w koszulkach realu ale z zeslzego seoznu , wielu forumowiczow robilo projekty z tym projektem 2010/2011 bo mysleli ze chodzi o niego a chodzilo o 2009/2010
|
Ogarniam ten temat, i stroje Realu, i co powtarzam że nigdy wisła nie grała w strojach Realu, a to była błędna informacja.


Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.
