Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2685
Stary 28.08.2011, 13:33
Mocny napisał(a):Wyświetl post
chyba ty slabo ogarniasz ten temat


juz rok temu gdy padl oficjalny komunikat , ze zagramy w koszulkach realu ale z zeslzego seoznu , wielu forumowiczow robilo projekty z tym projektem 2010/2011 bo mysleli ze chodzi o niego a chodzilo o 2009/2010

Ogarniam ten temat, i stroje Realu, i co powtarzam że nigdy wisła nie grała w strojach Realu, a to była błędna informacja.


Widzisz jakieś podobieństwo? Bo ja nie.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując