Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2684
Stary 28.08.2011, 13:28
Tylko po co nam takie sponsor co nam daje dawne modele? Aż tak zacofanym krajem jest Polska? Dla mnie Wisła powinna mieć taki sam model jak obecnie Real, Chelsea, Bayern czy inne kluby związane z Adidasem.


Już bardziej wolałem Umbro który nam zaprojektował stroje specjalnie dla Wisły, z Białą Gwiazdą. Traktowali nas poważnie a nie po macoszemu.
Odpowiedz cytując