|
Tylko po co nam takie sponsor co nam daje dawne modele? Aż tak zacofanym krajem jest Polska? Dla mnie Wisła powinna mieć taki sam model jak obecnie Real, Chelsea, Bayern czy inne kluby związane z Adidasem.
Już bardziej wolałem Umbro który nam zaprojektował stroje specjalnie dla Wisły, z Białą Gwiazdą. Traktowali nas poważnie a nie po macoszemu.
|