KOALIK napisał(a):

|
Pikniki mają czelność odzywać się? Ilu was było na E? Najpierw zajmijcie się sobą, a nie innymi. Nie wstajecie podczas hymnu, to siedzieć cicho. Po spadku uciekniecie z R22.
|
A ilu "fanatyków" z C było pod Urzędem Rady Miasta walczyć o kasę dla Wisły? Martw się o to żeby młyn się nie rozpadł po spadku do niższej ligi, bo spora jego część to osoby żyjące w erze Cupiała. I co masz z tym siedzeniem podczas hymnu? Bo ja nie widziałem żeby w moim otoczeniu na E25 ktoś siedział.