Pablo84 napisał(a):

To za co chwaleni są kibice Wisły przez dziennikarzy i ludzi mediów, czy innych piłkarzy to ich wierność i to, że są z drużyną na dobre i na złe- ZAWSZE.Ale sektor E jak zwykle musi zjebać.
Pogadajcie sobie z Kosowskim, Żurawskim czy Szymkowiakiem.Czy fajnie im się grało przy lini od strony dawnego A i B gdy słyszeli od starych dziadów, lecące w nich w nich kurvy i chvje, gdy źle kopneli piłkę.
Usprawiedliwiajcie się dalej.
|
Nigdy nie zapomnę Pawła "Drewniana ku*wo, wypierdalaj z Wisly" Strąka - sektor B, 02/03 chyba.