Wyświetl pojedynczy post
majkipolska
Junior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Boro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13068
Stary 28.08.2011, 13:18
oswiadczenie Wisły po zachowaniu Patryka: (za strona: wisla.krakow.pl)

W związku z pomeczowymi wypowiedziami zawodnika Patryka Małeckiego klub Wisła Kraków podkreśla, że każdy kibic, przychodzący na stadion przy ul. Reymonta 22 jest dla niego bardzo ważny. Zachowanie wszystkich pracowników klubu, a w szczególności piłkarzy, które niosą znamiona braku szacunku dla kibiców, są w klubie traktowane jako najwyższe przewinienia dyscyplinarne.

Wisła Kraków przeprasza wszystkich kibiców, którzy poczuli się urażeni słowami Patryka Małeckiego po meczu z Lechią Gdańsk.

Wisła Kraków SA
XI Nie obiecuj.
Odpowiedz cytując