Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13066
Stary 28.08.2011, 13:14
Pikniki mają czelność odzywać się? Ilu was było na E? Najpierw zajmijcie się sobą, a nie innymi. Nie wstajecie podczas hymnu, to siedzieć cicho. Nie macie szalików, nie macie koszulek, nie znacie piosenek - siedzieć cicho. Nie wtrącać się do cudzych spraw, bo to nie Wy tylko jesteście Wisłą (jesteście uzupełnieniem). Wy macie dostosować się, a nie rządzić. Nie podoba się, idźcie do teatru. Nikt nie będzie tęsknił za Wami. Po spadku uciekniecie z R22.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.08.2011 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując