|
Patrykowi sie w dupie poprzewracalo zapomina ze jego zadaniem jest gra w WISLE KRAKOW i nic ponad to jest takim samym najemnikiem jak wiekszosc pilkarzy w Wisle i udowodnil to wielokrotnie stawiajac swoje JA ponad dobro druzyny a teraz wziol sie jeszcze do wystawiania opini kto powinien chodzic na mecze Patryku Wisla ma kibicow fanatykow z ktorymi nie masz nic wspolnego bo oni daja z siebie wszystko przez 90 minut a WISLA jest dla nich nr1 ma tez piknikow ktorzy sa mniej wyrozumiali i potrafia dac wyraz swojemu niezadowoleniu tak samo jak potrafia wesprzec klub kupujac koszulki pamiatki kielbase i rozne fanty i na koncu ma pilkarzy ktorzy zarabiaja konkretne pieniadze za konkretne zadania ty zaliczasz sie do tych ostatnich wiec zamknij morde i zacznij grac
|