|
Zostawcie już Małeckiego, bo widzę, że kolejny sztuczny konflikt chcecie na siłę rozdmuchać.
"Kibice" z drugiej strony błoń też się ładnie popisali przy okazji meczu Wisła - Lechia. Żeby rzucać kamieniami w autokar gdańszczan to straszna głupota. Pomyślcie co by się działo jakby obrzucili autokar takiego Fulham np.
|