Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 28.08.2011, 13:12
Zostawcie już Małeckiego, bo widzę, że kolejny sztuczny konflikt chcecie na siłę rozdmuchać.

"Kibice" z drugiej strony błoń też się ładnie popisali przy okazji meczu Wisła - Lechia. Żeby rzucać kamieniami w autokar gdańszczan to straszna głupota. Pomyślcie co by się działo jakby obrzucili autokar takiego Fulham np.



Odpowiedz cytując