Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13063
Stary 28.08.2011, 13:11
Mały dobrze powiedział...tyle że on jest od grania a nie połajanek.
W klubie muszą być grubo wkurzeni bo frekwencja słabiutka, gra tak samo a tu jeszcze taki tekst.

To może być symboliczne pożegnanie Małego z klubem.Ciekaw jestem czy odwali ten sam numer co Kokoszka, to by dopiero były jaja
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując