Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13062
Stary 28.08.2011, 13:10
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
To za co chwaleni są kibice Wisły przez dziennikarzy i ludzi mediów, czy innych piłkarzy to ich wierność i to, że są z drużyną na dobre i na złe.Ale sektor E jak zwykle musi zjebać
Wczorajszy mecz po raz kolejny udowodnił, kto jest prawdziwym kibicem, a kto wynikowym.
Odpowiedz cytując