Pablo84 napisał(a):

|
To za co chwaleni są kibice Wisły przez dziennikarzy i ludzi mediów, czy innych piłkarzy to ich wierność i to, że są z drużyną na dobre i na złe.Ale sektor E jak zwykle musi zjebać
|
Wczorajszy mecz po raz kolejny udowodnił, kto jest prawdziwym kibicem, a kto wynikowym.