serek.c2 napisał(a):

O to, to! Proponuję transfer do Besiktasu i wypowiedź o ich kibicach w takim tonie jak wczoraj - chciałbym zobaczyć minę Patryka na treningu dzień później...
|
sądzę że miny byśmy nie zobaczyli żadnej. nawet twarz by było ciężko rozpoznać.