|
Pewnie nie podpisałby nowego kontraktu , a tak całkiem poważnie to jedna i druga strona w tej sytuacji ma prawo do wypowiedzi ale Mały musi pamiętać że to on jest dla nas a nie na odwrót .
A jeśli ktoś potrzebuje zaufanej armii klakierów bez wzgledu na to czy daje z siebie wszystko czy nie w meczu to polecam cytat Reymana wkleic na szafce w szatni .
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 28.08.2011 o godz. 13:11.
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|