Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13059
Stary 28.08.2011, 13:05
To za co chwaleni są kibice Wisły przez dziennikarzy i ludzi mediów, czy innych piłkarzy to ich wierność i to, że są z drużyną na dobre i na złe- ZAWSZE.Ale sektor E jak zwykle musi zjebać.
Pogadajcie sobie z Kosowskim, Żurawskim czy Szymkowiakiem.Czy fajnie im się grało przy lini od strony dawnego A i B gdy słyszeli od starych dziadów, lecące w nich w nich kurvy i chvje, gdy źle kopneli piłkę.
Usprawiedliwiajcie się dalej.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 28.08.2011 o godz. 13:09.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując