|
używam cudzysłowie po to żeby zaznaczyć że każdy kibic jak i człowiek jest inny .
Ja osobiście abstrahując od tej sytuacji , uważam że "kibice" nie potrzebnie mają taką tendencje żeby ogólnie deprecjonować piłkarzy . Piłkarze to także element kluby, ja osobiście uważam że istotny ,ale przede wszystkim to ludzie a nie śmieci ." Kibice" tylko dlatego że chcą sobie przypisać boską rolę , gardzą piłkarzami .
Wydaje mi się że w starej europie bardziej szanuje się piłkarzy , chociaż też czasami się na nich gwiżdze .
Chyba nigdzie na świecie nie chwali się piłkarzy gdy ci przegrywają , ale warto zachować tu dystans bo zawsze może się przydarzyć gorszy okres , sport ogólnie ma to do siebie że wszystkich kibiców zadowolić nie może , bo zawsze ktoś przegrywa .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|