|
/\/\ no tak zależy jaki ochroniarz ale na E był mój kumpel na meczu z cracovią był z torbą przechodzi przez bramki i ochroniarz sie go pyta czy ma jakieś niebezpieczne przedmioty on na to że nie a ochroniarz mówi żeby szedł dalej więc ja nie mam pytań.
Powód: c
Ostatnio edytowane przez Wiślak z Azorów : 28.08.2011 o godz. 12:52.
Nie można się nazwać kibicem jeśli nigdy nie było się na meczu, tam samo nie można się nazwać fanatykiem jeśli nigdy nie było się na wyjeździe.
|