|
Głównym błędem Maaskanta jest moim zdaniem ustawienie taktyczne drużyny. Jak można tą ofermę Diaza non stop wystawiać do składu na boku obrony, skoro już za Skorży widać było że znacznie lepiej czuje się gość jako defensywny pomocnik niż jako obrońca. Mamy jednego lewego obrońcę Nuneza i to on powinien tam grać, a nie Paljic ( i tak sporo lepszy niż Diaz) czy Junior. Druga sprawa to środek pola. Nunez się tam nie nadaje, nie ma dobrych nawyków. Podaje piłkę często wszerz, do rywala. Dużo lepszy jest od niego Garguła, który potrafi zagrać do przodu, strzelić z dystansu i jest dobry technicznie. Na skrzydła można dać Melixa i Iljeva, a do ataku Genkowa i taka gra będzie fajniej wyglądać.
|