Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4648
Stary 28.08.2011, 12:23
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
nie było w Bułgarii żadnego mega fartu no chyba ze zakładasz że Mistrz Bułgarii nie ma prawa z nami stworzyć sobie tych kilku sytuacji do strzelania bramki przez 90 minut a my mieliśmy korzystny albo bardzo korzystny wynik i to dość spokojnie kontrolowaliśmy grę.
Szanuję Twoje zdanie - patrzę jednak na mecz z Litexem w Łoweczu inaczej. Nie uważam, że spokojnie go kontrolowaliśmy. Broniliśmy się bardzo chaotycznie i osiągnęliśmy tam bardzo dobry wynik tylko ze względu na indolencję strzelecką Bułgarów. Dopuściliśmy do bardzo wielu groźnych sytuacji pod naszą bramką, dwa razy ratowała nas poprzeczka... Gdyby ten mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Litexu nikt zdziwiony być nie powinien.

ps. Kończąc wątek trenera uważam, że mimo bardzo słabej postawy zespołu nie powinno być w ogóle tematu zmiany Roberta na kogoś innego. Nie widzę w takim ruchu sensu.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.08.2011 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując