|
Słuchajcie ile razy już przerabiamy ten sam scenariusz. Nie wolno wszystkiego burzyć bo przegrywamy mecz. Jest słabo bo powinno być słabo. Drużyna nie ma na razie takich zawodników by koncepcję trenera spełnić do konca na boisku. Musi być dalej budowana i systematycznie zgrywana. Trener powinien zostać do końca kontraktu i skończcie płakać. Nie zauważacie, że sytuacja się powtarza co roku maks co 2 lata ? Zmiana trenera działa na chwilę i za rok jest znowu to samo a wy płaczecie. I tak było za Petrescu również któego teraz sporo osób jęczyy, żeby wrócił. Za 2 lata będzie " Maaskant wróć!" jak facet gdzieś osiągnie sukces bo będzie miał materiał i pozwola mu pracowac. A my znowu będziemy się krecić w kółko i odpadniemy z jakimś zakaukaziem.
Mam nadzieje, że Cupiał już ma w dupie jęki podpowiadaczy i nie będzie się tym kierował. Ile razy można powtarzać te same błędy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 28.08.2011 o godz. 12:21.
. .
|